Filmowe efekty pracy w Tanzanii

W 2012 r. Polska Zielona Sieć oraz Oikos East Africa realizowały projekt pt. "Zwiększanie dostępu do odnawialnych źródeł energii na obszarach wiejskich w Tanzanii". Zainstalowano panele słoneczne w 5 miejscowościach w dystrykcie Arumeru, na północ od Mount Meru (piąta pod względem wysokości góra w Afryce) i Parku Narodowego Arusha. Instalacje pozwoliły oświetlić szkoły i ambulatorium, a także dały źródło prądu.

Zapraszamy do zapoznania się z dwoma krótkimi filmami prezentującymi efekty projektu, w szczególności instalacje paneli fotowoltaicznych.

Ambulatorium Ngarenyanuki:

Pozostałe miejsca działań:Filmy są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Polskiej Zielonej Sieci. Utwory powstały w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej realizowanej za pośrednictwem MSZ RP w roku 2012. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o programie polskiej współpracy rozwojowej.

Projekt współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć