Zdjęcia i filmy dokumentujące projekt w Kiberze 2014

Zapraszamy do obejrzenia dokumentacji zdjęciowej oraz filmowej przedstawiającej efekty realizacji projektu Polskiej Zielonej Sieci we współpracy z Amani Kibera w 2014 roku pod nazwą: "Centrum UWEZO - wsparcie dziewcząt i młodych matek w Kiberze w zdobyciu wiedzy i umiejętności zawodowych zwiększających ich potencjał ekonomiczny i bezpieczeństwo."

Poniżej można przeglądać galerię zdjęć z turnieju piłkarskiego oraz wyborów Miss Kibera:

Pozostałe zdjęcia, m.in. z budowy Centrum Uwezo, jego otwarcia, a także pierwszych efektów działań: szycia ubrań, torebek i innych akcesoriów, można przeglądać na profilu Flickr Polskiej Zielonej Sieci lub w artykule.

Dokumentacja filmowa z przebiegu turnieju piłkarskiego, wyboru Miss Kibery i nie tylko:

"Amani Kibera Soccer Tournament 2014 (film documentation)" jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Roberta Cyglickiego i Polskiej Zielonej Sieci. Utwór powstał w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej realizowanej za pośrednictwem MSZ RP w roku 2014. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworu, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o programie polskiej współpracy rozwojowej.


Powyższa dokumentacja zdjęciowa jest dostępna na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Marty Nowakowskiej i Polskiej Zielonej Sieci. Utwory powstały w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej realizowanej za pośrednictwem MSZ RP w roku 2014. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworu, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o programie polskiej współpracy rozwojowej.

Projekt współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć