Zaproszenie do uczestnictwa w "wyprawie klimatycznej"

BUNDjugend – Young Friends of the Earth Germany zaprasza młodzież do uczestnictwa w projekcie „Countdown to Poz’n’Hagen: The Young Friends of the Earth Climate Tour".

CZY CHCESZ…

· pomóc w kreowaniu młodzieżowego, europejskiego ruchu działającego przeciwko zmianom klimatycznym ?

· być częścią pięćdziesięcioosobowej grupy młodych europejczyków ze wschodu i zachody, północy i południa, którzy będą uczestniczyć w akcjach ulicznych, mobilizować, zarówno swoich rówieśników z całej Europy, jak i polityków, do natychmiastowego działania w celu zapewnienia bezpiecznej przyszłości naszej planecie ?

· uczestniczyć we wrześniowym Europejskim Forum Społecznym (EFS) w Malmö (Szwecja) oraz w grudniowej Konferencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu (COP14) w Poznaniu ?

· dowiedzieć się więcej na temat organizacji akcji publicznych, współpracy z mediami i kontaktów z politycznymi liderami ?

Jeżeli jesteś młodym europejczykiem w wieku od 18 do 30 lat, który chce aktywnie działać przeciwko zmianom klimatu, zachęcamy Cię do uczestnictwa w projekcie „Countdown to Poz’n’Hagen: The Young Friends of the Earth Climate Tour"!

Więcej informacji znajdziesz na www.youthclimatetour.eu


 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć