Wyjedź na staż do Afryki!

Jeśli zajmujesz się edukacją rozwojową, globalną, humanitarną, chcesz to robić dalej, ale brakuje Ci praktycznego doświadczenia z pobytu w krajach rozwijających się - program GLEN jest dla Ciebie!

W ramach programu GLEN, prowadzonego przez Polską Akcję Humanitarną możesz wyjechać do jednego z krajów Afryki, gdzie współpracując z afrykańską organizacją zdobędziesz doświadczenie, pomożesz, przeżyjesz wielką przygodę, a po powrocie podzielisz się swoimi przeżyciami i wiedzą z innymi – to może być twój plan na najbliższy czas. Wystarczy, że zgłosisz swoją chęć udziału w GLEN.

Polska Akcja Humanitarna poszukuje trzech uczestników/uczestniczek, którzy pojadą na 3-miesięczne staże do Etiopii, Tanzanii lub Kenii, a po powrocie do kraju zaangażują się w działania edukacyjne PAH.

Aplikacje można składać do 8 stycznia 2012 roku (w przypadku dokumentów przesłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego).

Więcej informacji na temat programu GLEN, oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Polskiej Akcji Humanitarnej

oficjalna strona programu GLEN


 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć