SPOTKANIE Razem przeciwko ubóstwu w Afryce....ale jak?

6 października (poniedziałek) Polska Zielona Sieć zaprasza na spotkanie "Razem przeciwko ubóstwu w Afryce....ale jak?", które odbędzie się w Szczecinie, w klubie Royal Jazz Club o godz. 18:00 w ramach II Festiwalu Kultur Świata Afryka Fest 2008.

Czy pomoc rozwojowa przynosi efekty? Jak każdy z nas może włączyć się w walkę z ubóstwem w Afryce? Bez wielkich wyrzeczeń ? Od zaraz ?

Te i inne pytania będziemy zadawać zaproszonym gościom - Asi Bylińskiej, podróżniczce i wolontariuszce współpracującej ze Stowarzyszeniem POLITES, a także Kordianowi Kochanowiczowi z Instytutu Globalnej Odpowiedzialności promującego globalną odpowiedzialność Polaków za przyszłość świata.

W trakcie spotkania prezentowany będzie również raport "Polska Pomoc Zagraniczna 2007". Serdecznie zapraszamy do gorącej dyskusji!!!!

Spotkanie zorganizowane w ramach projektu PZS współfinansowanego ze środków Komisji Europejskiej. Komisja nie ponosi odpowiedzialności za treść tej informacji.

Na zdjęciu: najmłodsze uczestniczki warsztatu ze zdobienia materiałów metodą batiku w ghanijskiej wsi Tafi Mador, zorganizowanego przez PZS w sierpniu 2008r. 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć