Oxfam poszukuje wolontariuszy w Poznaniu na czas konferencji klimatycznej!!!

Uwaga! Jak do tej pory limit miejsc dla wolontariuszy, którzy chcą z nami współpracować wyczerpał się. Dziękujemy za zainteresowanie.

Zmiany klimatyczne dotykają wszystkich mieszkańców Ziemi, jednak najbardziej poszkodowanymi społecznościami są te najbiedniejsze – mieszkańcy krajów Globalnego Południa.

Coraz częstsze i groźniejsze powodzie, huragany, susze nieszczące plony dotykają tych, którzy od wielu lat najbardziej cierpią z powodu biedy, głodu i braku wody. Jeżeli chcesz wspomóc swoją pracą biedne społeczności – ZGŁOŚ SIĘ DO NAS.

Oxfam International, organizacja pracująca z biednymi społecznościami w ponad 100 krajach poszukuje wolontariuszy w okresie od 1 do 12 grudnia w Poznaniu na czas konferencji klimatycznej COP14.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą nabyć doświadczenia w pracy z jedną z największych organizacji pozarządowych na świecie. Wolontariusze będą wspierać działania związane z konferencją klimatyczną w Poznaniu, które będzie prowadziła delegacja Oxfam International.

Szukamy osób, które nieźle znają Poznań (choć nie muszą być poznaniakami od urodzenia) i porozumiewają się w języku angielskim w stopniu podstawowym – komunikatywnym.

Prace, będą dotyczyły zwykłych czynności administracyjnych, takich jak kserowanie oraz wszelkie proste i ogólne czynności wspierające delegację Oxfam International w jej pracach w trakcie konferencji klimatycznej w Poznaniu.

Każdy wolontariusz otrzyma żywnościową dietę dzienną.

Wszystkich zaintresowanych lub tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej zanim podejmą współpracę z nami zapraszamy do kontaktu z:

Dominikiem Paszkiewiczem
koordynatorem logistycznym Oxfam International na COP14 w Poznaniu

Polska Zielona Sieć
tel. 091 880 38 72
kom. 608059999
e-mail: dominik@globalnepoludnie.pl


 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć