Poradnik "Jak propagować sprawiedliwy handel?"

Już jest! Bardzo praktyczny poradnik dla aktywistów zainteresowanych rozwojem Fair Trade "Jak propagować sprawiedliwy handel?" Poradnik ten będziecie mogli wykorzystać w pracy z młodzieżą szkolną, prowadząc warsztaty na uczelniach, organizując pokazy filmów, debaty, pogadanki, koncerty, festiwale i inne akcje edukacyjne i promocyjne.

Poradnik jest efektem pracy wielu osób zaangażowanych w rozwój sprawiedliwego handlu w Polsce, a zwłaszcza uwieńczeniem projektu "Fairtrade w Krakowie", realizowanego przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych, Grupę Fairtrade Kraków a także wielu innych partnerów (w tym Polską Zieloną Sieć).

Głównym celem projektu była aktywizacja ludzi młodych i organizacja kolorowego festiwalu w Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu.

Publikacja ta została przygotowana zarówno z myślą o organizacjach pozarządowych, grupach młodzieżowych jak i pojedynczych osobach zainteresowanych działalnością na rzecz rozwoju sprawiedliwego handlu w Polsce. W poradniku znajdziecie także wiele ważnych i aktualnych informacji o samym sprawiedliwym handlu.

Zachęcamy do szerokiego rozpowszechniania poradnika!!!

Poradnik można przeczytać tutaj!


 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć