Polska Zielona Sieć szuka pracownika/czki w Szczecinie!

Ciekawa praca w NGO przy kampanii edukacyjnej.

Jesteśmy ogólnopolską organizacją pozarządową zrzeszającą 10 organizacji ekologicznych działających lokalnie. Mamy również własne programy i działania. Posiadamy biura w Krakowie, Warszawie i Szczecinie. W biurze szczecińskim realizowana jest m.in ogólnopolska kampania edukacyjna „Nowocześnie, energooszczędnie, odpowiedzialnie – inteligentne sieci energetyczne”. Szukamy osoby do pracy przy tej kampanii w Szczecinie w biurze w centrum miasta. Pracując z nami dużo się nauczysz i będziesz mieć szansę uczestniczenia w wielu ciekawych wydarzeniach.

Stanowisko: asystent/ka koordynatorki kampanii Strona kampanii: www.dlaklimatu.pl/ise Wynagrodzenie: umowa zlecenie 850 zł brutto / miesiąc (praca zadaniowa, ok. 14h w tygodniu) Czas: kwiecień-lipiec 2014 r. (4 miesiące)

Zakres obowiązków obowiązuje asystę przy:

Osoba ubiegająca się o stanowisko powinna:

Nie wymagamy doświadczenia, ale wymagamy myślenia, ambicji i zapału. Chętnie nauczymy się też czegoś od Ciebie!

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe oczekiwania prosimy o zgłaszanie się poprzez wysłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na mail milena@globalnepoludnie.pl do dnia 12 marca 2014 r. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Przypominamy o konieczności zawarcia w zgłoszeniu deklaracji zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Polska Zielona Sieć szuka pracownika/czki - pdf

Polska Zielona Sieć szuka pracownika/czki - pdf

Dokumenty do pobrania: 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć