Piszą o nas w Estilo

Najnowsze i lepsze niż kiedykolwiek e!stilo już w sklepach! A w nim relacja ze spływu tratwy klimatycznej Polskiej Zielonej Sieci.

W najnowszym numerze również wywiad z Magdaleną Różczką, polską aktorką, która oprócz swojego zawodu namiętnie „uprawia” bezmięsną dietę, ekologiczny dom oraz szczęśliwą rodzinę. Na rozgrzewkę natomiast felieton Moniki Mrozowskiej oraz plotki o eko gwiazdach min Alicii Silverstone i Emmie Watson.

Ważny temat tego numeru porusza problem transportu koni na rzeź - fakty i zdjęcia mówią same za siebie. Jednak e!stilo nie pisze tylko o smutnych sytuacjach. Miłośnicy zwierząt będą mogli przeczytać obszerny i zabawny artykuł o jeżach, które jak się okazuje są całkiem niezłymi sprinterami, jadają skorki i uwielbiają podróżować.

Osoby zainteresowane odzieżowymi trendami jak zwykle zapoznają się z najnowszymi propozycjami etycznej mody, przedstawionej w przepięknej sesji zdjęciowej wykonanej w scenerii jednej z najładniejszych stajni w Polsce. Także specjalnie dla czytelniczek prezentacja sklepów pod kątem nieskórzanych butów oraz organicznych ubrań, z certyfikatami sprawiedliwego handlu i nie tylko. Uwaga! W tym numerze produkty także dla mężczyzn !

W sekcji Uroda tym razem pomocne uwagi na temat pielęgnacji włosów po lecie i oczywiście przepisy na domowy kosmetyk - odżywki regenerujące. Zakupoholiczki odnajdą zaskakująco nowatorskie i zielone przybory biurowe w dziale dobre zakupy, a „perfekcyjne Panie domu” zapoznają się z alternatywą proszku do prania - uwaga - orzechem!

Na koniec gwarancja, że smakosze spróbują jesiennych przekąsek Doroty i Bogusława Białych - znanych polskich fotografików. Specjalnie dla e!stilo coś smacznego przygotował również Michał Piróg. Szybkie, pyszne i zielone… Ale i tak najlepiej będą mieli prenumeratorzy - to do nich pojadą wspaniałe zestawy kosmetyków. Ty też możesz być wśród nich! www.estilopress.com



 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć