PZS na pikniku Eurizons 2007

Najważniejszym punktem polskiej części kampanii EURIZONS 2007 będzie przystanek w Krakowie. W środę, 29 sierpnia, od 14.00 do 20.00 na krakowskim Rynku Głównym odbędzie się piknik Eurizons.

Dzień wcześniej, 28 sierpnia (wtorek) na Placu historycznym przed Galerią Kazimierz od 13:00 do 17:00, odbędą się gry i warsztaty dla dzieci i młodzieży, których celem będzie przedstawienie kultury i problemów krajów Globalnego Południa, zagadnienia związane z ekologią oraz promocja postaw aktywnych.

Polska Zielona Sieć będzie uczestniczyć w Eurizons 2007 ze swoimi programami Akcja dla Globalnego Południa oraz Kupuj Odpowiedzialnie. Na krakowskim Rynku Głównym bedziemy pokazywać filmy edukacyjne, prezentować produkty Fair Trade, udzielać porad o tym jak lokalnie możecie rozwiązywać problemy globalne. Na Placu historycznym przed Galerią Kazimierz będziemy z dziecmi szyć ekologiczne torby wielokrotnego użytku oraz prowadzić gry i zabawy o tematyce globalnej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych namiotów!


 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć