PZS na festiwalu SLOT - 9-13 lipca w Lubiążu

Zapraszamy do udziału w SLOT ART FESTIVALU w Lubiążu, nieopodal Wrocławia. Slot Art Festival to jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce, to pięć dni wypełnionych dziesiątkami warsztatów, koncertów, imprez, projekcji filmowych i wykładów. To również coś daleko więcej - pięć dni wyjętych spod ogólnych praw wyścigu szczurów, walki i pośpiechu.

W tym roku na festiwalu, w ramach ZIELONEGO SLOTU Polska Zielona Sieć przygotowała kilka atrakcji:

Miejsce na spędzenie co najmniej kwadransa, na dowiedzenie się przynajmniej jednej nowej rzeczy z tematyki zależności globalnych – energia, żywność, nasza zależność od zasobów Afryki.

Do dyspozycji: ekran dotykowy z grą „Wampiry energetyczne” i multimedialnymi narzędziami edukacyjnymi dla dorosłych [mapy myśli, planety wiedzy], pufy do czytania i dyskutowania, dla aktywnych graczy, oglądaczy i czytaczy upominki !

Bezpieczeństwo energetyczne lokalnie i globalnie, czyli trochę o tym, jak efektywniej używać energii i trochę o tym, czy sprawiedliwie jest zabierać energię i surowce z krajów Afryki.

12-13 lipca, godz. 17.00 miejsce nr 19.

Wielka plansza, wielka kostka, każdy może ruszyć na odpowiedzialne zakupy – odpowiadać na pytania dotyczące świadomej konsumpcji, zbierać eko-etyczne produkty i ścigać się do mety!

11-13 lipca 15.00-17.00 miejsce nr 58

Do zobaczenia na SLOT ART FESTIVALU!


 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć