"Oblicza ekologii" i "Nakarmimy świat"

Właśnie ukazał się wyjątkowy zestaw filmów o tematyce ekologicznej. Box DVD zatytułowany "Oblicza ekologii" zawiera 3 głośne filmy dokumentalne z ostatnich lat: "Jądro wieczności" ("Into eternity"), "Wiek głupoty" ("The Age of Stupid") oraz "Recepta na klęskę" ("Recipes for Disaster"). Filmy te, wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych festiwalach w tym na warszawskim festiwalu Planet Doc Review, poruszają ważne kwestie o znaczeniu globalnym i pokazują świat widziany przez pryzmat troski o środowisko naturalne. Box, wydany w nakładzie 1000 egzemplarzy, powstał z myślą o wszystkich osobach, którym nie jest obojętna przyszłość naszej planety. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie wydawcy - firmy Against Gravity. Dla szkół, organizacji i instytucji zajmujących się edukacją ekologiczną przygotowano specjalną promocyjną ofertę cenową boxu, o której możecie przeczytać w dokumencie załączonym poniżej.

Natomiast w najbliższy poniedziałek, 22 listopada, wraz z tygodnikiem Newsweek będzie można nabyć DVD z innym głośnym filmem pt. "Nakarmimy świat" ("We Feed the World"). Ten austriacki dokument zabiera widzów w podróż śladami żywności, którą codziennie kupujemy, szukając odpowiedzi na pytanie, co my, obywatele Europy, mamy wspólnego z głodem na świecie. Warto zapoznać się z tym filmem.

Dokumenty do pobrania: 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć