Materiały merytoryczne do pobrania

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami, które przygotowujemy dla Was od dziesięciu lat. Poniżej w kilku kategoriach znajdują się wszystkie nasze publikacje, broszury, gry, scenariusze zajęć i inne pomoce dla nauczycieli, prezentacje ze szkoleń, plakaty, zdjęcia i filmy, wystawy, infografiki, raporty. Każdy link jest klikalny i prowadzi do strony, na której można przeglądać i pobierać materiały. Dział ten będziemy regularnie aktualizować.

Publikacje kampanii Rozwój? Nie szkodzi!

Publikacje kampanii Sprawdzamy Inwestycje dla Rozwoju

Gry edukacyjne dla dzieci na komórkę

Scenariusze lekcji dla nauczycieli

Zdjęcia i filmy dokumentujące nasze działania pomocowe w Afryce od 2006 roku

Publikacje kampanii Wyżywić Świat

Prezentacje ze szkolenia Zależności Globalne dla nauczycieli

Publikacje kampanii Dla Klimatu = Przeciw Ubóstwu

Wystawy fotograficzne Akcji dla Globalnego Południa

Coroczne raporty z monitoringu polskiej współpracy rozwojowej od 2007 roku

Wszystkie zdjęcia z działalności Akcji dla Globalnego Południa w Polsce i Afryce można oglądać na naszym profilu Flickr, gdzie są na bieżąco aktualizowane. A może zainteresują Was także zdjęcia z innych programów tematycznych Polskiej Zielonej Sieci.


Wszystkie filmy Akcji dla Globalnego Południa można oglądać na naszym profilu Vimeo. Są tam nagrania dokumentujące projekty w Ghanie, Tanzanii i Kenii, a także działalność w Polsce. 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć