Instytut Globalnej Odpowiedzialności zaprasza do współpracy

Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) pragnie zaproponować możliwość aktywnego włączenia się w działania organizacji, która zajmuje się współpracą rozwojową, edukacją globalną i wspieraniem inicjatyw z krajów Południa.

Zapraszamy na otwarte spotkania organizacyjne, podczas których dowiedziecie się czym obecnie się zajmujemy i będziecie mieli szansę wziąć udział w planowaniu przyszłych działań.

Spotkania te odbywają się w czwartki i są organizowane pod patronatem Urzędu Dzielnicy Śródmieście. Najbliższe będzie miało miejsce 18 sierpnia 2011 o godzinie 17.30 na ul. Nowogrodzkiej 43, w małej sali spotkań Urzędu Dzielnicy Śródmieście.

Poszukujemy także osób do współorganizowania wydarzeń publicznych, takich jak happeningi, warsztaty, spotkania z gośćmi z krajów globalnego Południa, dotyczących zrównoważonego rolnictwa, świadomej konsumpcji, zagwarantowania prawa do żywności, dostępu do zasobów naturalnych.

Zapewnimy wsparcie, szkolenia, możliwość aktywnego spędzania czasu i poznania ciekawych ludzi.

Na stronie http://igo.org.pl/mozesz-pomoc/prac... znajdziecie informacje o kolejnych spotkaniach i aktualnych propozycjach współpracy z IGO. Macie pytania? Piszcie na rih@igo.org.pl


 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć