Chcesz pojechać do Ugandy lub Kenii? PEAEF poszukuje wolontariuszy!

Poniżej pełne ogłoszenie Fundacji Ekonomicznej Polska-Afryka Wschodnia.

Dołącz do nas i weź udział w realizacji projektu rozwojowego w Afryce Wschodniej w ramach programu Pomoc Zagraniczna 2011 Ministerstwa Spraw Zagranicznych!

Jeśli masz zamiłowanie do komputerów i grafiki, cechuje Cię otwartość na świat, znasz język angielski, chciałbyś dołączyć do naszego zespołu na okres przynajmniej trzech miesięcy (czerwiec – grudzień 2011) i podzielić się swoją wiedzą z mieszkańcami Kenii lub Ugandy, prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres ewa.rojek@peaef.com do 10 kwietnia 2011. Do dokumentów dołącz krótką propozycję warsztatów lub zabawy, które można by zorganizować podczas wielkiego festiwalu nauki w slumsach Kawangware i które pobudziłyby kreatywność dzieci lub młodzieży i zachęciły do nauki lub do czytania. Wytłumacz swój wybór.

Zapraszamy do afrykańskiej przygody w Kenii w ramach projektu „Barbara Jasinska Rise and Shine Academy — drugi etap rozwoju szkoły do roli pierwszego centrum edukacyjnego w Kawangware, Nairobi, Kenia” lub w Ugandzie biorąc udział w projekcie „Mobilne biblioteki i dostęp do komputera szansą na edukację dzieci i młodzieży w slumsach Kawempe, Kampala, Uganda”.

Oferujemy zakwaterowanie i wyżywienie oraz ciekawe doświadczenie i niezapomniane wrażenia!!!


 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć