Biblioteka w Kiberze w polskich bibliotekach - spotkania

W ciągu najbliższego miesiąca Magda Noszczyk i Sławek Borowy z Polskiej Zielonej Sieci, wolontariusze w projekcie "Książki dla pokoju i rozwoju" w Kenii, zaprezentują działania projektowe w kilku bibliotekach na Śląsku i w Krakowie.

Spotkania będą miały na celu pokazania biblioteki w kraju Południa, jej wyzwań, pomysłów na działania społeczne oraz motywacji jej pracowników – wolontariuszy. Celem takiego spotkania będzie konfrontacja z wyobrażeniami o krajach afrykańskich, ich rozwoju oraz warunków życia. Zostaną zaprezentowane materiały filmowe i zdjęcia oraz prezentacja multimedialna. Trenerzy zaoferują również elementy warsztatowe podczas spotkania.

GDZIE? KIEDY?

  1. 5.11 - Biblioteka Śląska w Katowicach, godz. 17:00
  2. 19.11 - Biblioteka w Mysłowicach, godz. 17:00
  3. 28.11 - Biblioteka w Dąbrowie Górniczej, godz. 17:00

Od 6 do 19 listopada będzie można obejrzeć wystawę zdjęć z realizacji projektu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mysłowicach, a spotkanie ze Sławkiem i Magdą odbędzie się tam 19 listopada, również o godzinie 17:00.

Będzie się działo! Serdecznie zapraszamy!


Galeria:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć