Afrykańskie pieśni z lasu deszczowego - warsztat i spotkanie 19 i 21.03 Szczecin

Dźwięki Lasu Deszczowego - warsztat afrykańskich pieśni Plemienia Baka z Sue Hart z „Baka Beyond” Naucz się pięknych, łączących ludzi pieśni i rytmów Pigmejów Baka z Kamerunu. Dla Baka wspólne śpiewanie zaklina zwierzęta, tworzy wspólnotę, leczy choroby i kłótnie . Niedziela 21 marca 2010 (Szkoła Jogi Jurka i Ałły Jaguckich) Cena 80 zł (zaliczka 50zł) Program: 10.00 -15.00 warsztat , joga 8.30 – 10.00 warsztat otwarty dla tych którzy potrafią i tych którzy nie umieją śpiewać!

Zabierz ze sobą jedzenie na wspólny posiłek WWW.BAKA.CO.UK

19.03 godz.19.00 (teatr Kana) SPOTKANIE OTWARTE "Dźwięki Lasu Deszczowego" - Spotkanie z opowieściami pieśniarki afrykańskiej Sue Hart o plemieniu Baka z Kamerunu. Sue od 1992 współtworzy muzyczną międzynarodową grupę Baka Beyond (muzycy między innymi z Ghany, Kongo, Wschodniego Wybrzeża Afryki i Celtyckiej części Europy).Tworzą muzykę sercem i opierają się na Rytmie/Rytmach które studiują od 1992 r. z plemieniem Baka. Powołali fundacje zajmująca się ochroną kultury Pigmejów z Lasu Deszczowego w Kamerunie. Projekty fundacji to między innymi Zbudowanie Domu Muzyki dla wspólnoty Baka, rozpowszechnianie muzyki Baka w świecie (koncerty, warsztaty) mające na celu rozpoznanie jej fenomenu i głębokiego piękna, którego esencja przekazywana jest od tysięcy lat we wspólnocie (jedna z najstarszych kultur opierająca swojego ducha na muzyce). Sue podzieli się swoimi doświadczeniami, filmami, pieśniami.


 
Nasi Partnerzy Amani Kibera Instytut Globalnej Odpowiedzialności Counter Balance Polska Akcja Humanitarna Grupa Zagranica Bankwatch Network Polska Zielona Sieć